В Одесі любителі опери насолоджувались співом Хворостовського

  Любителі опери насолоджувались співом зірки світової величини Дмитра Хворостовського в Одесі. Концерт видатного митця відбувся у рамках міжнародного фестивалю «Сходи до неба», який організував фонд Петра Порошенка.

  У Одеській опері - аншлаг. На сцені – зірка світового рівня. Російський оперний співак Дмитро Хворостовський укотре дивує глядачів своїм незрівняним голосом.

  Дмитро Хворостовський каже, аудиторія країн СНД-найулюбленіша. Тож намагається якомога частіше відвідувати країни колишнього СРСР із гастролями.

  Дмитро Хворостовський, оперний співак: "Я хочу делать то, что мне приятно, то что мне радостно делать. А радостно мне петь перед своими соотечественниками".

  Хоча в Одесі Хворостовський не вперше - для Південної Пальміри -  це завжди визначна подія. Глядачі у захваті від почутих арій та романсів у виконанні Хворостовського та неодноразово викликають його на біс.

  Фестиваль «Сходи до неба» завершиться в столиці на День Конституції великим гала-концертом на Європейській площі. Окрім Дмитра Хворостовського для публіки готують виступи – піаніст Дмитро Найдич, оперна співачка Ольга Микитенко і солістка Большого театру Ілзе Лієпа. 

  Марина Шевченко, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Леоніду Кучмі висунули звинувачення [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Губернатор Київщини звітував про пророблену роботу
  Теги: