У квітні "Київавтодор" почне реконструкцію проспекту Перемоги

  Затори на проспекті Перемоги почнуться з квітня. Саме тоді "Київавтодор" планує розпочати реконструкцію столичної магістралі.

  Капітальний ремонт робитимуть на ділянці завдовжки 11 кілометрів від Житомирської траси у бік серемістя. Там зніматимуть дорожнє покриття, лагодитимуть підземні переходи та бордюри. А от площу Перемоги не чіпатимуть. У мерії заявляють - проект реконструкції вже майже готовий. З наступного тижня комунальники матимуть дозвільну документацію на проведення робіт. Вартість усієї реконструкції проспекту - понад 400 мільйонів гривень. Утім, в мерії мають лише чверть цих грошей - решту проситимуть в уряду. Проспект Перемоги - нині одна з найбільш завантажених дорожніх артерій Києва. Її пропускна спроможність - 70 тисяч авто на добу, тоді як реально проїжджає понад 100 тисяч автомобілів.

  Георгій Глінський, директор КК "Київавтодор": "Ми будемо починати із тієї дільниці, де закінчився проект "Укравтодору". Тобто, це з Житомирсмької траси і будемо йти в сторону центру. Працювати будемо і вночі, і вдень. Якщо буде перекриватися - це буде одна полоса, по двох іншим полосах буде здійснюватись рух автотранспорту".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ми готові до ста мільйонів профінансувати ці роботи, у нас є шанс знайти фінаснування в повному обсязі, у нас ідуть консультації з урядом. Безумовно, ми й свої можливості вишукуємо. Задачу ми для себе ставимо - цей проект заверштии в цьому році".

  Попередній матеріал
  Відновлення життя у провінції Фукусіма просувається повільно [відео]
  Наступний матеріал
  Активісти перевірили роботу нових правил доступу до будинку Київради
  Теги:
  Loading...