Активісти перевірили роботу нових правил доступу до будинку Київради

  Віднині кияни можуть вільно заходити у Київраду. Такого висновку дійшли активісти, які перевірили роботу підписаного секретарем міскради Галиною Герегою розпорядження про нові правила проходу на Хрещатик, 36.

  Активістам видали перепустки упродовж п`яти хвилин. Вони безперешкодно пройшли до комісії з питань депутатської етики. Там залишили свої пропозиції щодо відвідин зали голосувань.

  А от журналістів у Київраду, навпаки, не пустили. Причина - відсутність акредитації. Однак, перед цим репортерам в акредитації відмовили. Прес-служба аргументувала це тим, що дозвіл на зйомку може дати лише на анонсовані події.

  Нагадаємо, 7-го лютого активісти штурмували Київраду після кількох місяців ігнорування вимоги про вільний доступ в будівлю усім киянам. Саме після цього Київрада і запровадила вільний вхід за паспортами із київською реєстрацією.

  Єгор Соболєв, активіст: "Якщо люди не зможуть пройти, то ми просимо звертатися до нас. Ми будемо розбирати це разом з депутатами, що не вдається. Ми вже сьогодні побачили, що самі перепустки трохи гальмують процес. Але з іншого боку - сьогодні перший день, то очевидно, охороні важко пристосуватися". 

  Попередній матеріал
  У квітні "Київавтодор" почне реконструкцію проспекту Перемоги
  Наступний матеріал
  Міліція відмовилась розслідувати руйнування ідола Світовида [відео]
  Теги:
  Loading...