У Києві виявили бочки з підробним квасом

  Вгамувати спрагу освіжаючим бочковим квасом. Його вже почали продавати у столиці. Кияни із задоволенням беруть напій на пробу. Однак фахівці управління захисту прав споживачів закликають уважніше придивлятися до виробника напою. Та не потрапити на гачок шахраїв, які продають неякісний товар, що може зашкодити здоров`ю. Спеціалісти виявили більше десятка бочок з підробним квасом.

  Жовті бочки заполонили місто: у столиці розпочався сезон продажу квасу. Продавець Валентина торгує напоєм на Контрактовій площі. Каже: у спекотні дні за добу вдається повну бочку розлити.  

  Валентина, продавець: "Купують. Добре купують квас. Якщо хороша погода 300 літрів може уйти запросто".

  Квас із цієї бочки - від перевіреного виробника. Виготовляють напій на заводі за спеціальною технологією. А от ще тиждень тому в столиці продавали квас, зроблений із порошка і води. Його виробник - невідомий. Управління захисту прав споживачів перевірило 14 таких бочок - жоден продавець не мав, ані сертифікату якості, ані марукування, ані дозволу на торгівлю.    

  Григорій Смик, начальник відділу контролю ринків: "Продавці розказують так, що всі документи знаходяться у хазяїна, звертайтеся до хазяїна. При проханні звязатися з хазяйном - я не знаю ні номера телефону, нічого..."

  Перевірити порушників ще раз фахівці не змогли: пересувні бочки зникли зі своїх місць. Швидше за все, переїхали в інші райони. Однак чимало киян вже встигли втамувати спрагу неякісним товаром. Смак сумнівного квасу нагадує солодку воду та не має хлібного аромату.

  Якою б сильною не була спрага - фахівці радять перед тим, як купувати квас, перевірити: його походження та термін придатності.

  Світлана Рябошапка, Андрій Білоножко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Традиційний з`їзд власників вогнепальної зброї у США (репортаж)
  Наступний матеріал
  Жертв політичних репресій згадують сьогодні в Україні
  Теги:
  Loading...