У Деснянському районі благодійники роздають теплий одяг та ліки

  Поки морози не відступають - столичним безхатченкам заходились допомагати у Червоному хресті. У Деснянському районі благодійники роздають теплий одяг та ліки. Щодня таку допомогу можна отримати у місцевому пункті обігріву МНС, а двічі на тиждень - біля ринку "Юність" та станції метро "Лісова".

  Олена до намету еменесників навідується уже п`ятий день поспіль. Каже, непотрібний іншим одяг - тут рятує життя.

  Олена, безпритульна: "Свитер, шапку брала, шарфик. Поэтому за щет этой палатки мы и выживаем. Пропадали бы просто люди".

  До звичної роботи медсестер Червоного хреста з приходом морозів додались ще й чергування у пунктах обігріву. Тут медики тимчасово виконують функцію стилістів.

  Катерина Андрусенко, патронажна медсестра деснянської районної організації "Товариство Червоний хрест": "Одіваєм там курточку, кофточку під низ, шарфік. Брюки, єслі он голий приходить, немає на ньому. Буває такий приходить в літній кофточці та й все".

  Скористатись послугами Червоного хреста часто намагаються не лише безхатченки. Заходять до намету і місцеві мешканці. Хто поїсти, а хто і гардероб оновити. Не відмовляють тут нікому.

  Катерина Андрусенко, патронажна медсестра деснянської районної організації "Товариство Червоний хрест": "Красіву хто-то здав плащ такий лєтній кожаний. Новий-новісінький. Бачили? Ще б його і я носила".

  Щодня по допомогу Червоного хреста у Деснянському районі приходить близько півсотні безхатченків. Крім теплого одягу, благодійники роздають їм актуальні нині ліки - протизастудні, жарознижувальні та знеболювальні.

  Валентина Романюк, голова Деснянської районної організації "Товариство Червоного хреста": "Одна із складових роботи червого хреста - це готовність до надзвичайних ситуацій. Червоний хрест мав запаси. Крім того, як вони вичерпуються ми звертаємось до поліклінік, працівників адміністрацій, училища району. і люди просто збирають одяг".

  Чергуватиме у наметах еменесників Червоний хрест до закінчення морозів. Щоб теплого одягу та ліків вистачило на всіх, допомогти вони закликають усіх небайдужих.

  Ольга Сас-Тарасова, Валерій Савицький, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Від завтра у столиці очікується зниження температури
  Наступний матеріал
  Майже 200 осіб загинули від негоди у європейських державах
  Теги: