У Білій Церкві влаштували ярмарок вакансій

  Міжрайонний ярмарок вакансій влаштували у Білій Церкві. Туди запросили безробітних та представників компаній, що мають вакансії.

  У такий спосіб в області хочуть допомогти людям, які залишилися без роботи. Окремо на ярмарку для школярів влаштували презентацію навчальних закладів та оголосили список професій, яких нині бракує на ринку. З початку року до служби зайнятості завітали близько 40 тисяч громадян. Влаштувати на роботу вдалося кожного третього.

  Відвідувачка: "Ну я, скажімо, технолог харчових промисловостей. З того, що пропонують - я бачила слюсарі, зварювальники, налагоджувальники якихось сільськогосподарських машин - тобто більше навіть якісь чоловічі професії, аніж жіночі".

  Учасник ярмарку: "Пройшло десь чоловік 10 - касири, менеджери, енергетик. Всім ми надали візитки і після ярмарку вони прийдуть до нас - поспілкуємося".

  Відвідувачі: "Ми хочемо дізнатися щось нове, можливо підібрати собі якусь цікаву професію, тому що у нас вже зараз 8 клас і потрбіно вже робити вибір, куди ми маємо йти". 

  Попередній матеріал
  На Київщині відкрили першу котельню, що працює на торфі
  Наступний матеріал
  Стелла Захарова відкрила школу Олімпійського резерву на Дарниці
  Теги: