Стелла Захарова відкрила школу Олімпійського резерву на Дарниці

  Школа Олімпійського резерву зі спортивної гімнастики з`явилася у Дарницькому районі. У ній навчатимуться наймолодші спортсмени, віком від 3-х до 6-ти років. Спортивну секцію заснувала олімпійська чемпіонка Стелла Захарова. Для неї - це уже 13-й спортивний заклад.

  6-річний Сашко цьогоріч йде не у звичайну школу, а в секцію Олімпійського резерву зі спортивної гімнастики. На думку батьків, хлопчик має задатки до спорту. Удома для нього створили усі умови для тренувань.

  Саша Козінцев, учень: "У мене кольца є, турнік і ще канат. Люблю вниз гловою стояти".

  Бабуся хлопчика розповідає - в Дарницькому районі знайти заклад, де викладають спортивну гімнастику для дошкільнят, справа непроста. Адже більшість спортивних секцій пропонують художню гімнастику. Єдиним закладом, де діти можуть займатися спортивною гімнастикою, є школа Олімпійського резерву Стелли Захарової.

  Галина Ольшевська, бабуся: "Мені мабуть хочеться, щоби він просто, перш за все, був здоровий і  отримував задоволення від цих занять".

  На відкриття спортивного закладу прийшло більше двох десятків хлопчиків та дівчаток. Щоби дітям було легше адаптуватися, для них провели півгодинне занаття. Далі їх поділять на групи та займатимуться тричі на тиждень по півтори години.

  Анна Проневич, тренерка: "Це маленькі діти, вони потребують дуже великої уваги. Я їх відчуваю, я знаю, як підійти до диттини, як її переконати".

  Утім, ані батьки, ані самі діти не здогадуються, що заняття у школі олімпійського резерву у Дарницькому районі до останнього моменту залишалися під питанням. Олімпійська чемпіонка за останні 4 роки заснувала 12 спортивних секцій. Однак, ще ніде процес відкриття не був настільки складним, як у Дарницькому районі.

  Стелла Захарова, олімпійська чемпіонка: "Мене ганяли з одного кутка в інший. Є районна освіта, які очолює Тимченко, який, на превеликий жаль, не чув нас. Хоча голова району - людина, яка дуже люить спорт і поважає - підтвердив і погодив про те, що ми можемо займатися. І нас з 5-го, з травня місяця - нам не давали можливості".

  У школах Стелли Захарової діти займаються за символічну ціну. Грошей, які платять їхні батьки, вистачає лише на зарплату вчителя та оренду приміщення. Костюмами, необхідним оснащенням учнів зебезпечує засновниця. Чому чиновники перешкоджають розвитку дитячого спорту - олімпійська чемпіонка не розуміє.  

  Стелла Захарова, олімпійська чемпіонка: "Сьогодні початкової підготовки у всіх видах спорту, як правило, мало спортивних об`єків, ну практичної їх немає. Хочеться зробити для дітей, країни в якій ти живеш, тим заняттям займаєшся, яке ти любиш і все життя віддав. І знаєте - руки опускаються".

  Та не зважаючи на перепони, олімпійська чемпіонка не збирається зупинятися на досягнутому. У найближчих планах Стелли Захарової відкрити ще 3 школи: у Святошинському та Голосіївському районах.

  Наталя Новосядла, Влад Каретник, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Білій Церкві влаштували ярмарок вакансій
  Наступний матеріал
  До початку фестивалю "Гогольfest" залишилось 3 дні
  Теги: