Металургія
Металургія censor.net.ua

У 2020 українські металурги налагодили випуск 54 нових видів продукції – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Зокрема, виготовляється високоміцна сталь нової марки для будівництва та машинобудування

  У 2020 році підприємства Групи "Метінвест" почали випускати продукцію за новим стандартом DNV GL 2019, повідомляється на сайті Uaprom з посиланням на повідомлення компанії.

  Для виробництва прокату з додатковими вимогами до хімічного складу група отримала сертифікат від міжнародного сертифікаційного співтовариства Det Norske Veritas і Germanischer Lloyd, повідомляють в "Метінвесті".

  "Стандарт посилює вимоги до якісних характеристик на користь поліпшення зварюваності сталей. Тому багато марок високоміцного прокату підприємства виробляли, використовуючи сучасні технології виробництва сталі, зокрема, термомеханічну прокатку. У 2020 році замовники отримали 30 тисяч тонн такої продукції", – сказано в повідомленні.

  Також на "Метінвест" стартувало виробництво високоміцного прокату для будівництва та машинобудування – нової марки сталі S500ML. Продукт виробляється за методом термомеханічної прокатки і має кращу зварюваність в порівнянні з марками аналогічної міцності, виробленими за іншими технологіями.

  Як повідомляє видання, металургійні підприємства "Метінвесту" в 2020 році освоїли виробництво 54 нових видів продукції, зокрема, в сегменті товстолистового і гарячекатаного рулонного прокату. Новинки з'явилися і в категоріях холоднокатаного рулону, оцинкованого рулону, напівфабрикатів і труб.

  Попередній матеріал
  Погода в Україні: температура повітря трохи підвищиться, хоча мороз поки залишиться
  Наступний матеріал
  Зеленський розширив перелік посад, які треба погоджувати з ним – подробиці
  Теги:
  Loading...