Тимошенко видалили з зали суду. Захисників у суді теж немає [відео]

  Головуючий суддя Родіон Кірєєв постановив видалити Юлію Тимошенко з зали суду. Це сталося після того, як тривалий час Кірєєв наполягав на тому, щоб Тимошенко зверталася до суду стоячи та зі слів "Ваша честь".

  При цьому, головуючий суддя Кірєєв заявив: «Якщо підсудна не виконає вимоги, у разі повторення дій, що свідчать про зневагу до суду, її буде видалено із зали засідань. При повторному порушенні суд може видалити підсудну або тимчасово, або до кінця судового процесу».

  У якості доводів, Тимошенко посилалася Конституцію України:
  "Стаття 55 Конституції України говорить проте, що, цитую, «кожен може будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи..... Згідно ст.55 Конституції, я маю право на протест»… я вважаю, що це не суд, а політична справа на замовлення Президента України Віктора Януковича".

  «Доводи, заявлені підсудною, є надуманими та безпідставними. Не ухиляйтесь від виконання вимог КПК. У випадку продовжень відповідних дій, судом можуть бути вижиті заходи, які роз’яснені на даному засіданні»,- заявив головуючий суддя Кірєєв.

  Під час обговорення, сторона обвинувачення також висловилася за видалення Тимошенко з зали суду.

  Після обговорення, головуючий суддя Кірєєв заявив:
  «Суд на місці постановив, враховуючи, що підсудна неодноразово порушувала порядок процесу.  У зв’язку з неприпустимою поведінкою, що прямо суперечить вимогам КПК, на місці керуючись статтями 271, 272 КПК України, видалити підсудну Тимошенко на одне засідання із зали суду».

  Кірєєв перервав Тимошенко на словах «не маєте права» і заявив: «підсудна, ви вже видалені. Будь ласка, покиньте залу суду».

  Після того, як Тимошенко покинула залу засідань, прокурор почала зачитувати обвинувачувальний висновок. 

  Тим часом, під стінами суду вже зібралося кілька сотень прихильників та противиків Юлії Тимошенко. Вони перегукуються музикою. З собою люди принесли транспаранти - їх розтягнули на Хрещатику довкола суду.  Порядок під судом охороняє близько сотні міліціонерів та бійців "Беркуту". За даними правоохоронців, жодних сутичок поки не зафіксували.  Попередній матеріал
  Мертвих дельфінів знайшли на морському березі парку "Кінбурнська коса"
  Наступний матеріал
  У Львові реконструювали перший футбольний матч
  Теги: