5 канал
5 канал 5 канал

"Твій. Український": улюблені вечірні токшоу – в новому сезоні на "5 каналі"

  Читайте по-русски
  Долучайтеся до жвавих дискусій на "5 каналі" та будьте в курсі найсвіжіших новин

  Цієї середи, 8 вересня, "5 канал" розпочинає новий телесезон.

  Повертається праймова лінійка наших вечірніх токшоу.

  Щобудня о 20:20 в прямому етері "5 каналу" дивіться такі проєкти:

  • "5 Копійок". Політично-саркастичне токшоу з Романом Чайкою. Нестандартні дискусії, новий підхід і можливість вставити СВОЇ 5 КОПІЙОК.
  • "Дійові особи". У проєкті ведуча Лариса Губіна спілкуватиметься з політиками, чиновниками, лідерами думок та експертами. Гості токшоу – це дійові особи нашого з вами життя.
  • "Велика політика". Політичне токшоу – дискусія гостей в студії: політиків, політологів і експертів на головні політичні теми дня й тижня. Ведуча Анна Мірошниченко.
  • "Прямим текстом з Юрієм Луценком". В політичному токшоу відбуватиметься гостра дискусія на головні політичні теми тижня. Прогноз розвитку подій, аналіз помилок влади, представлення альтернативного розвязання проблем України.
  • "Час за Гринвічем". Хто є хто у міжнародній політиці та чого варто чекати Україні? Доступно про головні світові тенденції, небезпеки та успіхи. Разом досліджуємо, аналізуємо та прогнозуємо! Ведучий – Михайло Прудник.

  О 22:00, по завершенні вечірніх токшоу, "Час Новин. Підсумки". Про найголовніше у великому підсумковому випуску інформуватиме ведучий "5 каналу" Віталій Ковач. Щоразу в гостях у ведучого будуть політики та експерти, які відповідатимуть на основні запитання дня.

  Незмінно щонеділі о 18:00 – "Підсумки тижня" з Анною Мірошниченко. Підсумовуємо тиждень разом. Тільки те, що варте вашої уваги.

  5 канал. Твій. Український

  Попередній матеріал
  Школярів Чернігова можуть відправити на дистанційку вже з наступного тижня
  Наступний матеріал
  За 10 років українські метпідприємства інвестували в модернізацію до 80% заробітку – аналітик
  Теги:
  Loading...