Турчинов пообіцяв відремонтувати Київський шпиталь ветеранів ВВВ

  Київський шпиталь ветеранів Великої Вітчизняної війни відремонтують і забезпечать новітнім обладнанням. Це ветеранам пообіцяв перший віце-прем`єр-міністр Олександр Турчинов.
  Кандидат у мери від БЮТ гостро розкритикував бездіяльність чинної міської влади  щодо госпіталю. За словами Турчинова, у київському бюджеті достатньо грошей, щоби профінансувати оновлення медичного закладу. Тим паче, що за Законом ця установа утримується саме зі столичної скарбниці. Крім цього, Олександр Турчинов наголосив на необхідності будівництва житла для працівників шпиталю. За планами віце-прем`єра його зводитимуть тут же у Пущі-Водиці, неподалік медустанови.

  Олександр Турчинов, кандидат у мери Києва: "Київський бюджет найбільший в Україні серед усіх місцевих громад. Вибачте, 25 мільярдів гривень і не знайти якихось копійок, для того щоб створити нормальні умови для ветеранів, яких щороку стає менше? Я вважаю що це просто злочин. Саме тому, я думаю, що тут треба об`єднати зусилля як центральної влади так і місцевої влади і тоді питання лікування наших ветеранів будуть вирішені".
  Попередній матеріал
  БЮТ представив соціальну програму підтримки столичних ветеранів
  Наступний матеріал
  В "Артеці" діти встановили співочий рекорд (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...