В "Артеці" діти встановили співочий рекорд (РЕПОРТАЖ)

  Співочий рекорд встановили у Криму. У дитячому таборі "Артек" заспівав найбільший дитячий хор. Співочі табори - не рідкість і в європейських країнах чи в Новому світі. Втім, в "Артеці" співаків було так багато, що вони забезпечили собі достойне місце в Книзі рекордів України. Мало того - подали заявку і до Книги Гіннеса.
  До рекорду в "Артеці" готувалися шість днів. Діти вчили тексти, опановували інструменти, проводили хорові співи по дві години на день.

  Технологія навчання дітей без музичної освіти для України новаторська. Ініціатор проекту Констанція Фортуната розповідає, що працювала з дітьми в різних країнах, проте тільки в українських помітила особливу співучість.

  Констанція Фортуната, автор проекту "Міжнародний музичний табір": "Діти чудові, ми їх дуже полюбили. Для нас велика радість працювати в "Артеці". Звичайно, були складнощі, але все було прекрасно, неперевершено".

  800 дітей співали  чотирма мовами у супроводі симфонічного оркестру. Репертуар – від пісні про "Артек" до гімну "Боже, Україну збережи". А оскільки попереду 9 травня, рекорд вирішили зафіксувати на пісні на воєнну тематику.

  Ігор Підчибій, представник книги рекордів України: "Уникальное достижение, как и все что обычно делается в "Артеке". Я уже в "Артеке" в 4 раз, тут были зафиксированы всевозможные рекорды".

  Організатори дитячого хору переконані - кожна дитина відчуває музику у душі, незалежно від того, чи є у неї  музикальний слух, чи ні. Це вже довели у багатьох країнах, тепер і в Україні.

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, 5 канал
  Попередній матеріал
  Турчинов пообіцяв відремонтувати Київський шпиталь ветеранів ВВВ
  Наступний матеріал
  У Києві відкрили виставку творчих робіт в`язнів (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...