У Києві відкрили виставку творчих робіт в`язнів (РЕПОРТАЖ)

  Українські в`язниці повні талантами - доводять у департаменті з питань виконання покарань. Відбуваючи терміни, злодії та шахраї набувають ще й мистецьких професій. А що більше злочинців долучаються до високого, то вищий рівень їхніх творів. Конкуренцію пожвавлюють самі чиновники - уже не вперше проводять Всеукраїнські конкурси на кращі картини та скульптури. 700 арештантів зголосилися взяти участь у великодньому конкурсі під назвою "Промінь Христового Воскресіння". Після суворого відбору на місцях - 200 робіт презентували у Києві.
  Не небо в клітинку, а ікони та писанки переважно малюють люди за ґратами. Втім, на експозиції найкращих робіт з усієї України, жодного автора - усі, як один у місцях не надто віддалених. У департаменті з виконання покарань наводять статистику - більшість новоспечених митців саме у в`язниці вперше взялися за пензлі.

  Релігійна тематика взагалі найпопулярніша серед ув`язнених - саме відбуваючи покарання злочинці замислююються над подальшим життям та його сенсом.

  Крім моральних винагород, за свої твори арештанти отримують плюсики і в особових справах.

  Таку своєрідну  громадську активність зможуть оцінити не лише журналісти. Усі автори погодилися передати свої твори церквам, дитячим будинкам та лікарням. 

  Соломія Вітвіцька, Сергій Азаренко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.73Мб)
  Попередній матеріал
  В "Артеці" діти встановили співочий рекорд (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Теги:
  Loading...