БЮТ представив соціальну програму підтримки столичних ветеранів

  Дві сотні дешевих аптек та магазинів і по 500 гривень кожному ветеранові щомісяця вже цього року. Таку соціальну програму для столиці презентували БЮТівці.
  За кілька років вони планують запустити цілу мережу спеціалізованих крамниць та аптек, які обслуговуватимуть ветеранів, пенсіонерів та малозабезпечених киян. У цих закладах діятимуть знижки від двадцятивідсоткових до стовідсоткових. Щоби отримати їх, потрібно продемонструвати ветеранське або пенсійне посвідчення. Також ветерани щомісяця отримуватимуть доплати у розмірі від п`ятисот гривень. Профінансувати таку програму БЮТ планує з міського бюджету. Для цього вони сподіваються збільшити міську скарбницю у півтора раза.

  Сергій Пашинський, народний депутат України від БЮТ: "При правильному структуруванні бюджету, ми можемо забезпечити не тільки програми "мінімума", а мінімум - це підвищення пенсій, гарантування соціальних виплат. Гарантування медичного, але й скажімо так, фінансування соціально-психологічної реабілітації та соціально-психологічної пошани".
  Попередній матеріал
  День перемоги у Другій Світовій відзначають сьогодні у Західній Європі
  Наступний матеріал
  Турчинов пообіцяв відремонтувати Київський шпиталь ветеранів ВВВ
  Теги:
  Loading...