Турчинов: київська влада заважає зниженню цін на продукти першої необхідності

    Про це заявив перший віце-прем`єр-міністр України, кандидат на посаду Київського міського голови Олександр Турчинов.
    За його словами, керівництво обласних та районних державних адміністрацій саботує інтервенції на український ринок дешевих продуктів. Вони вибрали з Держрезерву лише сорок відсотків борошна та вісім відсотків цукру з тих, які планувалося продати за низькими цінами. Окрім цього, за словами Турчинова, заступник міського голови Києва Ірена Кільчицька підписала розпорядження, за яким призупинили закупівлю з Держрезерву дешевого м`яса. Його мали б продавати по 18 гривень за кілограм. Нагадаємо, Уряд зробив відповідні інтервенції на основні харчові продукти напередодні травневих та великодніх свят.

    Олександр Турчинов, кандидат на посаду Київського міського голови: "У Києва також є ресурс, в тому числі для товарних інтервенцій, коли в цьому є необхідність. Але ж коли б не саботувалися рішення, які приймає Уряд, то повірте мені, ситуація уже б значно покращилась. Але ми все одно переламаємо, змусимо працювати і цих Кільчицьких і цих Черновецьких, поки вони перебувають на цих посадах. Змусимо їх виконувати рішення Кабінету Міністрів. І все одно на ринках будуть дешеві продукти харчування в тому числі і м`ясо".

    Водночас заступник мера Ірена Кільчицька повідомила, що міськадміністрація сьогодні підписала своєрідний "Меморандум порозуміння" з виробниками товарів та представниками роздрібної торгівлі. За цією угодою, торговельна націнка не перевищуватиме десять відсотків, принаймні до кінця літа.  За її словами, в такий спосіб місто боротиметься з інфляцією. 
    Попередній матеріал
    Україна обвалила світові ціни на зерно
    Наступний матеріал
    Друга спроба змінити керівництво ФДМУ (репортаж)
    Теги: