Цьогоріч опалювальний сезон почався раніше

  До кінця цього дня - гарячими батареї будуть у всіх будинках Києва. Про це заявили у мерії. Цьогоріч опалювальний сезон почався раніше, а процес подачі тепла відбувався протягом тижня.
  За словами, голови КМДА Олександра Попова, не останню роль у цьому відіграв уряд. Кабмін виділив 3 мільярди гривень на погашеня різниці між собівартістю житлово-комунальних послуг і тарифами, які сплачують кияни. Традиційно,  підключення до теплоносіїв відбувається у 3 етапи. Спочатку гарячу воду запускають у батареї лікувальних установ. Потім - навчальних закладів. В останню чергу - житлових будинків. Цього сезону до останнього, у холоді працювали заклади культури.

  Олександр Мазурчак, перший заступник голови КМДА: "У нас немає сьогодні проблем з підключенням. У нас є  проблема друга - з температурою. Шо позитивна температура і люди ті, хто буде мати бажання відключитися, ми  підемо на зустріч і їх відключим. Якщо хтось школа, лікарня чи будь-яка інша бюджетна сфера, де є облік, захоче відключитися, то можна буде відключитися на скільки там: 2, 3, 4  дні ми дамо можливість".
  Попередній матеріал
  На залишках Десятинної церкви планують розпочати будівництво
  Наступний матеріал
  Радіоактивні речовини заводу "Радикал" почнуть вивозити уже наприкінці тижня
  Теги: