Радіоактивні речовини заводу "Радикал" почнуть вивозити уже наприкінці тижня

  Радіоактивні речовини заводу "Радикал" почнуть вивозити уже наприкінці цього тижня. Столичне підприємство, до 96-го року, випускало синтетичні матеріали.

  Через застосування у виробництві хімічних речовин, будівлю заводу та його територію вважають екологічно небезпечнними і такими, що потребують термінової санації. Хлорні залишки виробництва вивезуть ще до кінця цього року. Ті елементи, що містять ртуть, а це ґрунт, металоконструкції та обладнання, - почнуть вивозити за межі України на початку 2013-го року. За умови стабільного фінансування, роботи із ліквідації та утилізації небезпечних хімічних речовин завершать за п`ять років.

  Людмила Денисюк, начальник ГУ промислової, науково-технічної та інноваційної політики: "Небезпечними, як кажуть, для екологічного стану нашого міста та здоров`я мешканців. Це цех електролізу, це склад соляно-розчинних речовин і шлако-накопичувачі".

  Ілля Дрель, начальник проектно-конструкторського відділу СП "Єврохім": "Ртуть-місткі відходи, повторююсь їх до 200-т тонн. Це дійсно різні відходи. Десь це метілічна ртуть, десь у вигляді солей ртуть".

  Попередній матеріал
  Цьогоріч опалювальний сезон почався раніше
  Наступний матеріал
  У Деснянському районі під час рейду демонтували 9 незаконно встановлених кіосків
  Теги: