На сьомий поверх - пішки по сходах із дитячим візочком у руках. Пані Ольга вже три місяці як не користується ліфтом. Каже, він не працює регулярно. Не встигнуть відремонтувати, як за кілька тижнів знову щось ламається. А от двічі на день підіймати дитячий візок на сьомий поверх - жінки руки болять.
Для двірника Софії Дмитренко проблеми із підіймачами як особисті. Скаржитися на їхню несправність місцеві мешканці йдуть до неї. Достукатися до тамтешнього ЖЕКу навіть не сподіваються. Відмовка одна: полагодити можна, проте грошей на ремонт немає.
У столичній адміністрації про проблему ліфтів знають. Проте про нестачу грошей на їхній ремонт - чують уперше. Цьогоріч на це виділили сорок мільйонів гривень.
Третина ліфтів столиці - у аварійному стані. Свій строк - двадцять п`ять років - вони відпрацювали вже давно. Відремонтувати їх неможливо - усі деталі зношені нанівець. А от ціни на новий підіймач коливаються у межах кількох сотень тисяч гривень. Всього у житлових будинках Києва - двадцять тисяч ліфтів. З них вісімсот щороку стають непридатними для використання.
Олександра Журахівська, Сергій Кондратьєв, 5 канал

Третина ліфтів столиці у аварійному стані (репортаж)
До власної кватрири - пішки по сходах. Собі дорожче. 152 ліфти із близько двох сотень непридатні для експлуатації. Висновок Держгірпромнагляду. Усі вони вже давно відпрацювали свій строк. І відтоді не пройшли жодного експертного обстеження. Під час перевірки фахівці виявили ще низку порушень. Комунальники не ремонтують кабіни ліфтів та не слідкують за справністю освітлення у шахтах.
Наступний матеріал
Одну школу й вулицю Києва перейменують на честь мексиканських діячів
Loading...