У водоймі в Одесі ловлять крокодила (РЕПОРТАЖ)

  Небезпечна рептилія - тероризує одеситів. В одному зі ставків ловлять крокодила на ім`я Кеша. Він мешкав в одному з будинків біля водойми. Хижака помітили рибалки і викликали рятувальників. Виявилося, що для крокодила - ставок, як рідний. Щоліта хазяїн відпускає його сюди - поплавати на волі. Але ЦЬОГО разу - рептилія утекла сама.

  Доглядач за рептилією Віталій другу добу із рятувальниками намагається впіймати 9-річну самку крокодила на ім`я Кеша в одному з одеських ставків. Упіймати Кешу – нескладно, запевняє Віталій. Він робив це неодноразово, тому не розуміє, чому цього разу втеча привернула стільки уваги.

  Віталій, доглядач за крокодилом: "Дело в том, что мне мешает прокуратура, мне мешают высшие органы, мне мешают просто интересующиеся лица в том плане, что они его «шугают». Они «зашугали» до такой степени, что я его найти не могу. Мне главное его увидеть. Я его руками ловлю и в этом никогда не было проблем".

  Сусіди Віталія розповідають - за чотири роки крокодил утікав кілька разів. Востаннє – торік. Тоді 30-кілограмова рептилія серйозно травмувала доглядача.

  Люди: "Видела, что нёс его человек на руках, поцарапанный, в крови тут сам был. Нес его туда к себе. Говорю, куда вы несете. К себе домой. Всё!"

  Нині рятувальники встановили навколо ставка попереджувальні плакати. Та залучили до пошуків дресирувальників із цирку.

  Едуард Кудряшов, дресирувальник рептилій: "Это рептилия, а любая рептилия опасна! Это не собака, которую можно приручить. Так скажем, если этим занимается дрессировщик в цирке, там есть свои приемы, т.е. он не опасен в манеже или дома, когда за ним смотрит хозяин, а в такой, скажем, природе это очень опасно!"

  Рятувальники запевняють - тварину обов`язково упіймають. Утім, скільки саме часу на це знадобиться - не кажуть. А от подальшу доля крокодила-втікача вже визначили.

  Віктор Олейник, начальник відділу НС цивільного захисту населення Суворівського району Одеси: "То, что он будет изъят, это сто процентов! Если мы поймаем его живым, то передадим в зоопарк или другую структуру, где он должен храниться в нормальных условиях".

  Непереливки може бути власникам крокодила, якщо від нього хтось постраждає, кажуть у МНС. Утім, за словами доглядача, усі документи на рептилію у нормі. І небезпеки для людей від неї - жодної. 

  Олексій Єсін, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

  Попередній матеріал
  Кличко і Валуєв таки зустрінуться на ринзі
  Наступний матеріал
  Третина ліфтів столиці у аварійному стані (репортаж)
  Теги:
  Loading...