Температурні рекорди ледь не щодня фіксує Центральна геофізична лабораторія

  У столиці дочасне літо. Температурні рекорди ледь не щодня фіксує Центральна геофізична лабораторія. Тоді як лікарі радять сонцю радіти удома не перегріватися та навпаки не переохолоджувати організм крижаною водою. Як рятуються від спеки містяни - далі у сюжеті

  Замість курток сукні, замість черевиків босоніжки. Весна 2012 б`є усі температурні рекорди. Такої спеки на початку травня кияни уже давно не пам`ятають.  

  29 квітня температурний максимум досяг майже 29,5 градусів. 30 квітня стовпчик термометра піднявся до позначки +30.2°С. 1 травня температура перевищила 30 градусів тепла

  Дочасному теплу містяни радіють, однак від докучливого сонця бережуться. Кому терпець увірвався - лізуть до водограїв. Бодай трохи охолодитися. Комунальникам теж спекотно, тому порушників не лають. 
   
  Менш відважні - ховаються у тіні та їдять морозиво. Для продавчинь - сезон у розпалі. Та не надто захоплюватися холодним радять лікарі. Через перепад температури можна застудити горло. Не радять пити і льодяну воду. Натомість краще - томатний сік із сіллю. Він втамує спрагу та відновить баланс солі, який організм втрачає через терморегуляцію. Особливо пильнувати здоров`я мають: 
   
  Руслан Добровольський,  сімейний лікар: "Люди з порушенням нервової системи, мігрень, сердешники з порушенням ендокринної системи, де системи організму і так працююьт із додатковим навантаженням - цим людям треба старатися не первантажувати свій організм в ці дні".

  Зокрема, і фізичними вправами, оскільки вони додатково втомлюють серцево-судинну систему. Також слід обмежити вживання алкоголю. Замість тісного одягу - обирати вбрання з легких та натуральних тканин та обов`язково носити головні убори.

  Світлана Одаренко, Іван Головач, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Мешканці Печерська нарікають на будівництво у дворі ГПУ
  Наступний матеріал
  Сезон кліщів розпочався у Києві
  Теги: