Мешканці Печерська нарікають на будівництво у дворі ГПУ

  Мешканці Печерська нарікають на будівництво у дворі Генпрокуратури. Відомство поновило нічні роботи на будмайданчику, де зводиться нова адмінбудівля. Протягом останнього тижня тамтешні мешканці не сплять, а лише слухають гуркіт під вікнами. Кажуть будівельники працюють усепереч вимогам закону, який забороняє шумні будівельні роботи в нічний час і на свята.

  Під такі моторошні звуки лягають спати й прокидаються мешканці вулиці Різницької. Вони вже тиждень змушені слухати гуркіт з двору Генпрокуратури. На території відомства поспішно зводять нову адмінбудівлю.

  Олена Перова, місцева мешканка: "Це катування, бо вони позбавили нас права на відпочинок. Вдень і вночі в будні, в свята, навіть у релігійні свята. Вони працюють, як ударники капіталістичної праці".

  Будинок, про  який ідеться, раніше вже опинявся в центрі уваги ЗМІ. В лютому цього року у ньому трапилася трагедія. З металевих опор зірвався зварювальник. Чоловіка затримав страхувальний трос, утім урятувати людину не вдалося. Роботи тимчасово припинили. Утім нині техніка знову не дає спокою людям.

  Тамара Решетняк, місцева мешканка: "Работает вот смотрите огромный кран. На этом кране три огромных рефлектора, он ездит ночью освещает всю квартиру, людям в окна этот свет сумасшедший, это как пытки".

  Після скарг мешканців у Гепрокуратурі пообіцяли техніка вночі  і на свята не працюватиме. Утім обіцянки не дотримали. Люди кажуть будівельники порушують закон, за  яким техніці заборонено працювати з 9 вечора до 8 ранку. Зупинити свавілля складно. Адже ані міліцію, ані журналістів на територію Генпрокуратури охорона не пускає.

  У Генпрокуратурі про невдоволення мешканців добре знають. Телефоном повідомили нічні роботи припинять. Люди віри не ймуть. Від безсонних ночей про будівельників почали вірші складати.

  Олена Перова, місцева мешканка: "И вбитых свай противный скрежет, и шум отбойных молотков пусть эти звуки потревожат, блаженство ваших сладких снов".

  Ганна Рибалка, Роман Гриценко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  В Австралії двох британських туристів оштрафували через викрадення пінгвіна
  Наступний матеріал
  Температурні рекорди ледь не щодня фіксує Центральна геофізична лабораторія
  Теги: