Тарифи на опалення та гарячу воду можуть зрости у березні

  "Київенерго" вже майже нічого не винна газовикам, тож енергетичною кризою найближчим часом не лякатиме. Таке пообіцяв новий керівник компаії Сергій Титенко на своїй першій прес- конференції.
  Він запевнив, натепер столичні енергетики - лідери за розрахунками перед НАК "Нафтогазом". Від початку року компанія повернула 84% газових боргів. І зараз хизується новою інвестиційною програмою на суму 128 мійльонів гривень. Зі слів Титенка,  передусім ці гроші підуть на латання старих тепло - та електромереж. Їх у Києві більша половина.

  Сергій Титенко, голова правління АК"Київгаз": "Ми розраховуємо, що підпишемо окремий договір з НАК "Нафтогазом" про збільшення лімітів постачання газу для нас, ми відповідно будемо мати більші здобутки на електричному ринку і забепечимо не тільки сто відсотков розрахунки в цілому, а й повернення боргів".

  Однак це ще не означає, що тарифи на опалення та гарячу воду не зростатимуть - у березні, як планувалося. Нові розрахунки "Київенерго" вже подала на узгодження до Державної інспекції цін. 
  Попередній матеріал
  Медведько вилучив у слідчого справу щодо побиття депутатів Київради
  Наступний матеріал
  Київрада дозволила на місці шкільного стадіону будувати висотку
  Теги:
  Loading...