Київрада дозволила на місці шкільного стадіону будувати висотку

  Земельний скандал на Русанівці. Без стадіону можуть лишитися одразу дві тамтешні школи. На місці спортмайданчику мерія хоче спорудити висотку. Керівництво шкіл та батьки - у розпачі. Вони твердять, окрім цього стадіону, їм більше ніде влаштовувати уроки фізкультури та відпочивати.
  Саме довкола цього стадіону точиться війна за землю. Батьки двох прилеглих шкіл стверджують: якщо будівництво  розпочнеться,  вони просто ляжуть під колеса.  

  Стадіон на Русанівці - улюблене місце сходин усієї місцевої малечі. Він слугує за спортивну арену понад тридцять п`ять років. Саме стільки його доглядають батьківські комітети двох сусідніх шкіл. Тому звістка, що стадіон забудують, спричинила ґвалт.

  Валентина Корольова, місцева мешканка: "У нас в микрорайоне - одни казино. И ничего не делается для того, чтобы люди спокойно жили и дети свободно развивались: отдыхали и занимались спортом".

  Лілія Хілько, член батьківського комітету ліцею №208: "Опасность ситуации ещё и в том, что здание - 1947 года. Если начнут строить - могут начаться непредсказуемые процессы".

  Тетяна Гладун, голова батьківського комітету школи №125: "Нам придётся выйти сюда с транспарантами, поставить палатки... Очень надеемся, что правительство не допустит до этого".

  У столичному управлінні освіти пояснюють: школи облаштували стадіон самовільно. Хоча шмат землі, де він розташований, - власність усієї районної громади. Ще торік Київрада віддала його під приватне будівництво.

  Ганна Руденко, голова комісії Київради з питань освіти: "Межі школи не порушені, і ця земля, про яку йде мова, не є в кадастровій справі шкіл. Тобто будівництво на території школи не проводиться. Любе рішення голосується. Воно рішеням Київради було прийнято і так само рушенням Київради може бути відмінено, якщо для цього будуть юридичні підстави".

  Однак галас обурених батьків таки налякав чиновників. Вони пообіцяли: мікрорайон без стадіону не залишать. Ймовірно, Київрада змусить забудовника звести новий стадіон в іншому місці.  Але коли - невідомо.

  Інна Ларікова, Олександ Зименко, 5 канал
  Попередній матеріал
  Тарифи на опалення та гарячу воду можуть зрости у березні
  Наступний матеріал
  У Белґраді підпалили посольство США
  Теги:
  Loading...