Медведько вилучив у слідчого справу щодо побиття депутатів Київради

  Генеральний прокурор особисто займатиметься кримінальною справою проти двох депутатів Київради. Олександр Медведько сьогодні особисто вилучив справу у слідчого Київської прокуратури.
  Про це повідомив депутат Верховної ради Святослав Олійник. Він і розповів, що представників блоку Черновецького - Дениса Комарницького та В`ячеслава Супруненка - звинувачують у розбійному нападі. Нібито депутати побили громадянина Івана Гранцева. Це сталось два роки тому у присутності багатьох свідків.

  Справу по цій сутичці порушують вдруге. Два роки тому її вже закрили з не відомих причин. БЮТівець Святослав Олійник заявляє про тиск на Генпрокуратуру з боку міської влади та адміністрації Президента. Однак він заперечує будь-який політичний підтекст запровадження цієї справи.

  Натомість обвинувачений - лідер фракції блоку Черновецького Денис Комарницький - саму справу називає абсурдною. І переконує що ні він ні В`ячеслав Супруненко не брали участі в бійці, і навіть не були присутніми при ній. Порушення примінальної справи він розцінює, як помсту правоохоронців за бійку між мером та міністром внутрішніх справ в приміщенні РНБО.
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР ПРОГРАМИ "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  Тарифи на опалення та гарячу воду можуть зрости у березні
  Теги:
  Loading...