Зеленський та Коломойський
Зеленський та Коломойський відкриті джерела

Тандем Коломойського-Зеленського непокоїть Україну і Захід – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Президент начебто домовився з олігархами, що "всі житимуть по правилах, і що монополій не буде"

  Президент України Володимир Зеленський неодноразово стверджував, що олігархи не повинні впливати на політику країни. Про це він заявляв у відео, опублікованому у Facebook, а також в інтерв’ю, нагадує "24 канал".

  Олігархи, крім усього іншого, не повинні мати жодного впливу на медіаресурси та інформаційну сферу країни, зауважив Зеленський.

  Під час виступу на Бізнес-форумі президент зізнався, що зустрічався з трьома українськими олігархами: Ігорем Коломойським, Ринатом Ахметовим та Віктором Пінчуком. І з усіма начебто домовився, що "всі житимуть по правилах, і що монополій не буде". Про це пише "24 канал".

  Такі обіцянки Зеленського могли б потішити, але українці вважають олігархів однією з найбільших проблем України.

  Проте з Коломойським у Зеленського – тісні стосунки, які сам скандальний бізнесмен називає "дуже хорошими". І це не є таємницею ні для преси, ні для суспільства.

  Історія їхньої "дружби" почалася 7 років тому, пише видання. Під час президентської кампанії Коломойський активно підтримував Зеленського – починаючи охороною і закінчуючи потужною медіапідтримкою. А після того, як шоумен став першою особою країни, багато ставлеників олігарха увійшли до владних коридорів. Зокрема, праву руку Зеленського – керівника Офісу президента Андрія Богдана – називають не інакше, як "людиною Коломойського".

  Західні і світові ЗМІ широко досліджують тему впливу Коломойського на Зеленського. Зокрема, впливова агенція Bloomberg відкрито попереджає президента про небезпеку з боку олігарха.

  Попередній матеріал
  Перезавантаження НАЗК: Верховна Рада ухвалила відповідний закон – що він передбачає
  Наступний матеріал
  Криклій має намір зробити для іноземців платний проїзд українськими дорогами
  Теги: