Суд зняв звинувачення з підозрюваних у справі "васильківських терористів"

  Апеляційний суд Київської області зняв звинувачення з так званих "васильківських терористів" Володимира Шпари, Ігоря Мосейчука та Сергія Бевза.

  Як повідомляє "УНІАН", про це йдеться у резолютивній частині рішення суду, яке оголосив головуючий суддя Анатолій Орел.

  Володимир Шпара, Ігор Мосейчук та Сергій Бевза були засуджені до шести років ув'язнення за нібито намір підірвати пам'ятник Леніну у Борисполі на День Незалежності у 2011 році.

  Що стосується звинувачень в інших злочинах справу передано на дорозслідування в прокуратуру Київської області.

  "Вирок Києво-Святошинського районного суду Київської області від 10 січня 2014 року щодо Ігоря Мосейчука, Володимира Шпари, Сергія Бевза в частині засудження їх за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258, ч. 1 ст. 258-2 Кримінального кодексу скасувати, справу в цій частині закрити за недоведеністю їх участі у вчиненні злочину. В іншій частині вирок суду скасувати. Справу в цій частині направити прокурору Київської області для організації додаткового розслідування", - зазначив головуючий у справі суддя.

  22 серпня 2011 року у Василькові Київської області співробітники СБУ вилучили нібито вибуховий пристрій. СБУ затримала двох депутатів Васильківської міської ради Мосейчука і Бевза, а також помічника депутата Шпару, яких звинуватили у підготовці теракту, а саме - підриву пам'ятника Леніну у Борисполі. Сам пам'ятник на той момент вже був демонтований за рішенням Бориспільської міської ради.

  10 січня 2014 року Києво-Святошинський райсуд виніс вирок фігурантам справи - по шість років ув'язнення. 24 лютого 2014 року Апеляційний суд Київської області звільнив з-під варти на підписку про невиїзд обвинувачених по справі Ігоря Мосейчука, Володимира Шпару та Сергія Бевза.

  Попередній матеріал
  У Новосибірську розмалювали ще одного Леніна
  Наступний матеріал
  Кривавий теракт під Волновахою - подробиці з місця злочину

  Сьогодні знову відбудеться суд у справі "Васильківських терористів"

  Суд переніс апеляційний розгляд справи "Васильківських терористів"

  Васильківських терористів випустили на підписку про невиїзд

  Українців обурив вирок "васильківським терористам" [відео]