У 2015 році Україна має виплатити $11 млрд зовнішніх боргів

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Україна в 2015 році повинна виплатити за своїми зовнішніми зобов'язаннями близько $11 млрд.

  "Загальний обсяг виплат у поточному році - лише прямих, за боргами, які не ми брали, становить $11 млрд. Нагадаю, що торік ми отримали $9 млрд, а $14 млрд ми віддали", - цитує Яценюка агенція "УНІАН".

  При цьому він зазначив, що кошти, які Україна отримує в рамках міжнародної фінансової допомоги, не йдуть на виплату пенсій та фінансування армії.

  "З цими витратами ми повинні справлятися самі. А кошти допомоги йдуть на інші цілі. Основна їх мета - відновити фінансову стабільність в Україні і відновити довіру ринків до України. Основна мета - поповнити золотовалютні резерви Нацбанку, щоб стабілізувати валютний курс", - сказав Яценюк.

  Разом з тим прем'єр зазначив, що, незважаючи на великий пакет фіндопомоги, виданий Україні в 2014 році, обсяг держборгу не змінився.

  "Коли я очолив уряд минулого року, у нас був борг в $73 млрд. Станом на поточну дату загальна сума держборгу, деномінована у доларах США, за рік не змінилася", - повідомив Яценюк.

  Попередній матеріал
  Люстровані чиновники намагаються повернутись на посади через суд - Мін'юст
  Наступний матеріал
  У Новосибірську розмалювали ще одного Леніна

  11 мільярдів євро складає борг Німеччини перед Грецією

  Державний борг України перевищив трильйон гривень

  "Нафтогаз" повідомляє, що розрахувався з боргами із "Газпромом"

  Уряд зараз гасить борги влади Януковича - Яценюк