Столичні активісти виступили проти свавілля правоохоронців

  Проти свавілля правоохоронців і жорстокого поводження із затриманими виступили столичні активісти.

  Вони влаштували сидячий протест під Міністерством внутрішніх справ. Під час перфомансу - активісти показали як міліціонери знущаються над затриманими. Лише цьогоріч до прокуратури Києва надійшло більш ніж 250т скарг на правоохоронців. 21 людина загинула у райвідділках міліції. Схожу акцію активісти планують зробити 24 жовтня під Деснянським райсудом, де вдруге розглядатимуть справу Ігоря Індила. Нагадаємо, 20ти-річний студент загинув півтора роки тому у Шевченківському райвідділі міліції.

  Сергій Бойко, викладач Київського професійного педагогічного коледжу ім. Макаренка: "Не всі міліціонери такі, про це теж треба наголошувати. Просто треба, щоб інші міліціонери не покривали тих, хто вже вчинив злочин. І міліція по суті сама  має очиститись від зличинців у погонах".

  Ілля Кротенко, студент: "Випадок з Ігорем Індило - це не якась випадковість, це тенденція, яка зараз відбувається по всіх українських відділках. Хоча міліція ствержує зовсім інше - що люди викидаються з вікон, що люди гинуть від серцевих нападів. Ми сподіваємося, що винних нарешті покарають так, як вони на це заслуговують, а не на 2-3 роки умовно. А саме за навмисне вбивство".

  Попередній матеріал
  Майже 200 будинків столиці через прориви в трубах залишились без гарячої води
  Наступний матеріал
  Сутички під стінами грецького парламенту
  Теги: