Майже 200 будинків столиці через прориви в трубах залишились без гарячої води

  Майже дві сотні будинків через прориви в трубах залишились без гарячої води. Про це повідомив начальник Головного управління житлового забезпечення КМДА Володимир Стороженко.

  За словами чиновника, прориви виявлені майже у кожному районі Києва. Відремонтувати їх комунальники обіцяють протягом доби. Тим часом, тих киян, які через прокладання нових мереж гарячої води не бачили по два-три місяці  - втішають  - платити за ненадані послуги вони не будуть. Наприкінці року ЖЕКи мають зробити перерахунок за комірне. Нагадаю, з вересня гарячої води не мають мешканці проспекту Маяковського та вулиці Закревського. У цих же будинках досі не увімкнули опалення. Зробити це у "Київенерго" обіцяють до 24  жовтня.

  Володимир Стороженко, начальник ГУ житлового забезпечення КМДА: "Автоматично робиться пепрерахунок, ніхто не повинен сплачувати ні за тепло, ні за гарячу воду, якщо така послуга не надається".

  Едуард Соколовський, генеральний директор АК "Київенерго": "Кто должен сделать эти перерасчеты? Те субьекты, которые ведут расчеты, тоесть ЖЕКи. По итогу года проводится сверка и в зависимости от того предоставлялась услуга или не предоставлялась делается расчет. ЖЕК - это обязан делать".

  Попередній матеріал
  Перед шкільними канікулами столичне ДАІ взялося перевіряти водіїв та пішоходів
  Наступний матеріал
  Столичні активісти виступили проти свавілля правоохоронців
  Теги: