Столична нерухомість дешевшає

  За останні два місяці вартість квадратного метра житла у столиці знизилася більш як на третину.

  Найдешевші квартири - на Дарниці. Тут середня ціна квадратного метра – 1600 доларів супроти двох тисяч позаминулого місяця. Найдорожчим районом столиці залишається Печерський. Один квадратний метр коштує 4 тисячі доларів - це на 900 умовних одиниць менше, ніж торік у грудні. Ріелтори радіють: після двох місяців цілковитого штилю на ринку нерухомості почався рух – з`явилися клієнти. Як правило, купують житло ті кияни, які у докризові часи мали гроші на перший внесок, але не встигли його зробити. Зараз на ці гроші можуть повністю придбати квартиру.

  Володимир Столітній, начальник відділу по операціям з нерухомістю: "Ціни впали відсотків на 40-50, якщо ми візьмемо у доларовому еквіваленті. Покупцями є ті люди які мали, 40-50 тисяч доларів тоді і не могли дозволити собі цього купити. А зараз вони є реальними платоспроможними покупцями - не позичальниками навіть, а покупцями. І ось ця маса грошей зараз вийшла на ринок".

  Андрій Гусельніков, фахівець асоціаціїї спеціалістів по нерухомості України: "На сегодняшний день рынок практически достиг того пикового дна. И время покупателя - делать свои вложения в квадратный метр города Киева. Стоимость квадратного метра не упадет ниже 2006 года".

  Попередній матеріал
  Черговий розпродаж чиновницьких автомобілів (репортаж)
  Наступний матеріал
  У столочних районів серйозні фінансові проблеми
  Теги:
  Loading...