Черговий розпродаж чиновницьких автомобілів (репортаж)

  Чотири з дев`яти автомібілів мерії пішли з молотка на аукціоні, що відбувався на Хрещатику, 36. Решту машин - зняли з торгів - покупців на них не знайшлося. Виторгували - більше шестисот тисяч гривень. Але організатори дійства їх так і не побачили. Оскільки новий власник зник в останню мить, залишивши організаторів ні з чим.

  Сергій Ісаєнко вже вдруге організовує акціон з продажу автомобілів для столичної мерії. Скаржаться - охочих поторгуватися за чиновницькі авта виявилося небагато. Перед початком аукціону зареєструвалося всього дванадцять людей.

  Учасник аукціону, Олександр Драгоміров, представник однієї з громадських організацій, заінтригував усіх. Він оголосив, що має намір скупити всі автомобілі. Хоча зізнався: машини того не варті. Проте вирішив зробити добру справу. Авта купуватиме для дітей - не своїх - чужих. Грошей у нього вистачить.

  Три автомобілі "Тойота "Камрі" затятий покупець таки придбав. Проте під час оформлення третьої покупки, пан Олександр порадився з кимось по телефону і несподівано зник. Залишивши збентежених організаторів. Однак і досі сподіваються, що він ще повернеться. Кажуть: чекатимуть п`ять днів. Тому не виключено, що ці авто знову продаватимуть. 

  Наталка Калінка, Максим Шинкаренко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.96Мб)

  Попередній матеріал
  В Україні зріс рівень безробіття
  Наступний матеріал
  Столична нерухомість дешевшає
  Теги:
  Loading...