У столочних районів серйозні фінансові проблеми

  Райони на межі виживання. Дефіцит столичного бюджету вже зараз становить майже шість мільярдів гривень. Про ймовірність економічних катаклізмів заявляють керівники де'вяти районів Києва.

  Вони обурені тим, що при розробці кошторису їхні пропозиції ігнорували. А й без того вузькі повноваження урізали вщент. Так, за словами керівника Шевченківскьої райдержадміністрації Віктора Пилипишина, райони отримали завищені показники доходів, які виконати неможливо. При цьому місто зобов`язало їх самотужки платити зарплати бюджетникам та розраховуватися за енергоносії. Окрім того, цьогоріч у районів навіть забрали власний фонд на ліквідацію надзвичайних ситуацій. Отже, за словами чиновника, місто навмисне посилює економічну кризу та робить усе, щоби централізувати владу у місті. Проте, ані численні скарги, ані офіційне звернення дев`яти керівників районів щодо справедливого розподілу бюджетних ресурсів жодних результатів поки що не дали.

  Сергій Садовий, голова Голосіївської РДА: "Ми не ходимо з протягнутою рукою і не хочемо нідокого йти ми просто хочемо щоб нам повернули наші повноваження, зрозуміло тоді ми зможемо працювати і відповідати за свою територію".

  Віктор Пилипишин, голова Шевченківської РДА: "Не ховатися Леоніду Михайловичу за спини бабусь над якими сьогодні київська влада знущається, а провести дебати про майбутнє міста Києва. Про вихід з цієї господарчої і економічної кризи. А першу дискусію провести про корупцію в місті Києві. Щоб він розказав про корупційні схеми, я йому в цьому допоможу, що відбувається в місті Києві".

  Попередній матеріал
  Столична нерухомість дешевшає
  Наступний матеріал
  Новий прем`єр в Ізраїлі
  Теги:
  Loading...