Старий-новий скандал щодо будівництва "Троєщинських липок"

  Ошукані інвестори знову страйкують і вимагають поновити заморожене будівництво по вулиці Лаврухіна 5 і 6.
  За їхніми словами, будинки мали звести ще три роки тому. Гарантом у цій справі виступила Деснянська районна адміністрація. Вона і домовилася з підрядником Товариством "Смарт-системз", яка заморозила роботи два роки тому. Нині ж 360 ошуканих інвесторів створили ініціативну групу і оголосили страйк біля стін Деснянської райдержадміністрації. Якщо ж влада не втрутиться у конфлікт, вони розпочнуть голодування.

  Анатолій Лакісов, постраждалий інвестор: "Сдесь большая вина лежит на Деснянской администрации, как закажчика. Она должна отстроить наши дома, так как мы, ивесторы, выполнили свои обязательства, сто процентов оплатив застройку наших домов".

  Районні чільники пообіцяли владнати конфлікт якнайшвидше. За словами заступника голови Деснянського району Юрія Булгакова, це питання винесли на сьогоднішню районну сесію. Якщо депутати проголосують за виділення новому забудовнику 5-ти відсотків квартир, як компенсації за добудову будинків на Лаврухіна, то у конфлікті можна буде поставити крапку.

  Юрій Булгаков, перший заступник голови Деснянської РДА: "План заходів, який намічений і затвердженний головою нашої районної ради, і першим заступником голови КМДА Голубченком Анатолієм Констянтиновичем, я так думаю, дає оптимістичні прогнози. Будинки будуть добудовані". 
  Попередній матеріал
  У Києві відкрилася виставка литовської фотографії
  Наступний матеріал
  У відомстві Луценка не задоволені розрахунками заходів безпеки на НСК "Олімпійський"
  Теги:
  Loading...