У відомстві Луценка не задоволені розрахунками заходів безпеки на НСК "Олімпійський"

  Міністерство внутрішніх справ не задоволене тим, як прораховані заходи безпеки у проекті реконструкції НСК "Олімпійський". Тендер, нагадаємо, виграла тайванська компанія. Бо такі питання азійські архітектори мали узгоджувати з вітчизняними правоохоронцями, а не подавати весь проект у комплексі.
  Принаймні, так було прописано в умовах тендеру. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Олександр Савченко під час конференції, присвяченій темі безпеки проведення в Україні Євро-2012. Міліція до чемпіонату також готує низку законодавчих ініціатив. Зокрема, про охорону стадіонів. У підготовці до масштабного дійства міліція не гребує і радянськими підручниками та вивчає матеріали щодо охорони порядку під час Олімпіади-80. Всі ж питання щодо безпеки на "Олімпійському" обіцяє вирішити із забудовником. 

  Олександр Савченко, заступник міністра внутрішніх справ: "Блок безпеки йшов загальний. Тобто, ми конкретно не могли під час цієї процедури виписати, де повинні бути камери, які штаби будуть та таке інше. Це буде зроблено чуть пізніше. Але в умовах конкурсу визначено, що вони будуть погоджувати всі ці дії свої, архітектурні рішення з правоохоронними органами. Тому я не те, що грубо незадоволений, я дещо з застереженням відношусь: а, вдруг, будуть узгоджувать з спеціалістом, який дещо менше знає цю роботу".
  Попередній матеріал
  Старий-новий скандал щодо будівництва "Троєщинських липок"
  Наступний матеріал
  Кількість кандидатів на посаду мера Києва зросла до 48-ми
  Теги:
  Loading...