У Києві відкрилася виставка литовської фотографії

  "Чотири на чотири" - таку назву має виставка сучасної литовської фотографії. Вона відкрилася в одній із галерей на Подолі. Світлини креативних литовських фотомайстрів демонструються у рамках днів Литви в Україні.
  Чотири литовських майстри представляють свої роботи. Натомість у червні у Вільнюсі відкриється виставка чотирьох українських фотографів. Звідси і назва виставки - "Чотири на чотири". Організатори кажуть, що саме таким культурним обміном можна знайти спільне та цікаве митцям Литви та України. Світлини литовців зачаровують глядачів своїм нестандартним поглядом на культуру фотографії. У об`єктив їхніх фотоапаратів може потрапити майже все - від безладу у кімнатах, до жінок, що прибирають сходи.

  Габріеле Жайдіте, аташе культури Литви: "Одна из целей литовских дней в Украине 2008, чтобы как можно бы больше найти того, что нас соединяет, нашли бы друг друга, узнали бы друг друга".

  Павло Гудімов, куратор виставки: "Фотографія - це нескінченний процес, вона не вбиває живопис, вона як вікно, люди підходять до цієї фотографії і дивлять просто як у вікно, візьмість себе для прикладу, пофарбуйте стіну у нейтрально-сірий і повісьте невеличку фотографію і вас буде тягнути до неї".
  Попередній матеріал
  МВС має претензії до блоку безпеки у проекті реконструкції НСК "Олімпійський"
  Наступний матеріал
  Старий-новий скандал щодо будівництва "Троєщинських липок"
  Теги:
  Loading...