Фото із відкритих джерел

Стартував електронний сервіс онлайн-реєстрації земельних ділянок в Україні

  До кінця року послуга буде працювати в пілотному режимі для міста Києва та Чернігівської області, а з 1 січня 2017 року запрацює по всій Україні

  12 жовтня 2016 року в Україні запроваджено нову електронну послугу з онлайн-реєстрації земельної ділянки. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

  Зазначається, що до кінця року електронна послуга буде працювати у пілотному режимі для міста Києва та Чернігівської області, а з 1 січня 2017 року запрацює по всій Україні.

  Наголошується, що якщо зараз реєстрація відбувається у два візити до державних органів, то запровадження електронної послуги виключає необхідність першого візиту – треба лише отримати документи після реєстрації земельної ділянки.

  "Новий електронний сервіс створює сприятливі умови для земельних правовідносин. Він заощаджує час та зусилля громадян, робить процес реєстрації прозорим, усуває суб’єктивні фактори при реєстрації земельної ділянки та сприяє створенню чесного земельного ринку", – зазначив перший заступник міністра аграрної політики Максим Мартинюк.

  На сьогодні громадянам та бізнесу доступно вже чотири електронні послуги у земельній сфері, а до кінця 2016 року планується запровадити ще три.

  "Раніше було запроваджено надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку, доступ до інформації про право власності та речові права земельної ділянки онлайн", – нагадали в Кабміні.

  Ініціатива реалізується Мінагрополітики, Держгеокадастром та Державним агентством з питань електронного урядування за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Подати документи на реєстрацію земельної ділянки можна в онлайн-режимі через сайт: e.land.gov.ua.

  Нагадаємо, Мінагропрод підтримує продаж прав на оренду земель сільгосппризначення.

  Як повідомляв 5.ua, в Україні хочуть запровадити єдиний електронний квиток для проїзду у транспорті.

  Попередній матеріал
  Брифінг міністра інформаційної політики та першого заступника міністра інформаційної політики - відео
  Наступний матеріал
  Лисенко: На фронті розширилася географія бойових дій

  Мінагропрод підтримує продаж прав на оренду земель сільгосппризначення

  Черниш розповів, кому надаватиметься перевага, якщо на земельну ділянку претендуватимуть колишні учасники АТО та переселенці – інтерв'ю

  Кабмін звітує: земельні ділянки під Києвом отримали понад 3 тис. учасників АТО

  В Україні хочуть запровадити єдиний електронний квиток для проїзду у транспорті