земельна ділянка
земельна ділянка Фото із відкритих джерел

Кабмін звітує: земельні ділянки під Києвом отримали понад 3 тис. учасників АТО

  Більшість земельних ділянок відводяться для ведення садівництва

  Власниками землі у Київській області стали понад 3 тисячі учасників АТО. Про це повідомляє прес-служба уряду з посиланням на Держгеокадастр.

  "Наразі 3004 учасники АТО вже завершили оформлення правовстановлюючих документів та отримали у власність земельні ділянки загальною площею 459 гектарів. Зокрема: для ведення садівництва – 2928 (319 га), для особистого селянського господарства – 76 (141 га)", – мовиться в повідомленні.

  Як зазначається, у землевпорядній службі Київщини на сьогодні прийняли понад 13 тисяч заяв від учасників АТО або членів родин загиблих воїнів про надання їм земельних ділянок.

  За результатами розгляду звернень землевпорядники видали військовим 10012 наказів про надання дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок. Учасники АТО зможуть отримати землі загальною площею 1443 гектара. Інші заяви перебувають на стадії розгляду.

  Більшість земельних ділянок відводяться для ведення садівництва (9764 площею 1072 га). Для особистого селянського господарства військові отримають 248 ділянок площею 372 гектара.

  Як відомо, надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  Крім того, на сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

  Як інформував 5.ua, в Україні набирає обертів тенденція, коли учасники антитерористичної операції відкривають власний успішний бізнес. Українці охоче користуються послугами АТОшників, щоби підтримати тих, хто не побоявся піти захищати Україну на Сході від терористів та російських найманців.

  Попередній матеріал
  Полторак нагородив працівників Центру розвитку ЗСУ: "Маю великі сподівання на ваш підрозділ"
  Наступний матеріал
  Названо 20 найпопулярніших вишів України
  Теги:
  Loading...

  В ООН занепокоєні, що бойовики розмістилися в лікарні, сили АТО – у школі

  НАТО передала Україні обладнання для розмінування Донбасу на 1 млн євро

  У лікарні помер постраждалий у ДТП з п’яним депутатом

  На позиціях бойовиків поблизу Ясинуватої працює знімальна група з РФ – Тимчук