5 канал

Полторак нагородив працівників Центру розвитку ЗСУ: "Маю великі сподівання на ваш підрозділ"

Під час спілкування з особовим складом підрозділу Полторак подякував співробітникам за відданість справі та перші результати

Сьогодні, 3 серпня, міністр оборони України Степан Полторак відвідав Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, який очолює підполковник Дмитро Марченко, повідомляє прес-служба Міноборони.

"Менше ніж за рік існування Центру надзвичайно багато було зроблено, але на мою думку, ви ще не на повну реалізували свій потенціал, а отже, є над чим працювати", – зазначив Полторак.

Також міністр висловив сподівання, що завдяки роботі Центру, оборонному відомству вдасться досягти гідного рівня якості забезпечення військовослужбовців.

"Ми маємо досягти такого рівня забезпечення, який дасть можливість військовослужбовцям якісно виконувати завдання за призначенням. Щодо цього маю великі сподівання на ваш підрозділ", – підкреслив він.

Міністр оборони нагородив начальника Центру підполковника Дмитра Марченка та його підлеглих відомчими нагородами та цінними подарунками.

Нагадаємо, Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ було створено у минулому році з метою розробки, контролю якості та наближення забезпечення військовослужбовців ЗСУ до стандартів провідних країн-членів НАТО.

Попередній матеріал
Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Міфи та реалії
Наступний матеріал
Кабмін звітує: земельні ділянки під Києвом отримали понад 3 тис. учасників АТО
Теги:
Loading...

Міноборони створює Центр розвитку матеріального забезпечення ЗСУ

Порошенко: За рік навчальний центр ВДВ підготував 1200 високопрофесійних фахівців