Стартував 7-й міжнародний книжковий ярмарок

  Знакова подія для письменників, видавців та цінителів літератури. Сьомий міжнародний книжковий ярмарок стартував сьогодні в Українському домі. Там можна не лише придбати книжки, а й зустрітися із тими, хто їх написав.

  В одному приміщенні тут зібрали близько ста двадцяти українських видавництв та ще кілька десятків з Росії, Білорусі, Болгарії та Ірану. Білоруси на ярмарку вже всьоме. Цьогоріч, окрім півтисячі книжок, привезли ще й газети та журнали.

  Почесним гостем ярмарку цьогоріч обрали Болгарію. До України представники цієї країни привезли півтори тисячі книжок. Серед них є навіть Шевченко, перекладений болгарською. Однак, продавати гості тут нічого не збираються - всі книжки подарують столичним бібліотекам.

  Допомагатимуть дітям і українські видавництва. Цьогоріч на ярмарку представили 5 збірок казок, написаних шрифтом Брайля. Такі книжки в Україні не випускали уже десять років.

  Попри наплив іноземних книжок, українські видавці конкуренції не бояться.

  Книжковий ярмарок триватиме в Українському домі ще 2 дні. За цей час організатори обіцяють багато презентацій та афтограф-сесій. А охочим приєднатися до гурту українських письменників 18 серпня пропонують спеціальні семінари та лекції. Там розповідатимуть, як правильно писати та куди з написаним податися.

  Ольга Сас, Олексій Іванченков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Енергетики Київщини отримають нове житло
  Наступний матеріал
  Наступного тижня на Київщині пройде шоу аеростатів
  Теги: