Facebook / Олександр Турчинов

"Спецслужби РФ перейшли до політичного тероризму" – Турчинов прокоментував замах на Геращенка

  За словами Турчинова, замах на Геращенка був пов’язаний із його професійною діяльністю та викриттям росіян, причетних до злочинів на окупованій території України

  Спецслужби РФ перейшли до нової фази гібридної війни в Україні – політичного тероризму. Про це сказав секретар Ради національної безпеки Олександр Турчинов у зв'язку із запобіганням замаху на народного депутата, члена парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності України Антона Геращенка, повідомляє прес-служба РНБО.

  "Попередня інформація дає підстави стверджувати, що замах було пов'язано з його професійною діяльністю і викриттям росіян, причетних до злочинів на окупованій території України", – зазначено у повідомленні.

  За словами Турчинова, це не поодинокий випадок організованої російськими спецслужбами терористичної діяльності на українській території, які розслідують співробітники СБУ і Нацполіції.

  Секретар РНБО також зазначив, що для організації терактів російські спецслужби створюють агентурну мережу з криміналітету і бойовиків, яким ставиться завдання ліквідувати політичних, громадських діячів, представників ЗМІ "для нагнітання страху, створення хаосу та дестабілізації ситуації в Україні, щоб зламати готовність українців чинити опір військовій агресії РФ".

  "Їх спецпідготовка і навчання здійснюються на території РФ, а також на окупованій території України", – розповів Олександр Турчинов.

  Як зазначив секретар РНБО, відповідальність за використання спецслужб для організації терористичної діяльності лежить на "політичному керівництві РФ, що перетворило країну на центр світового тероризму".

  "Україна переслідуватиме в правовому порядку і вимагатиме, зокрема і через міжнародні інстанції, видачі всіх злочинців, причетних до організації терористичної діяльності на нашій території, які ховаються за посвідченнями російських спецслужб на території РФ. Ми жорстко перешкоджатимемо будь-яким діям, що загрожують життю українських громадян", – резюмував Турчинов.

  Нагадаємо, напередодні спецслужби відзвітували, що запобігли замаху на депутата Верховної Ради. Затримали двох чоловіків, у яких вилучили саморобний вибуховий пристрій та світлину обранця. Вони хотіли підірвали автівку з Антоном Геращенком.

  Попередній матеріал
  Геращенко: Ймовірно, мене чекала доля Павла Шеремета
  Наступний матеріал
  У ВР пропонують увести кримінальну відповідальність за публічне приниження української мови
  Loading...
  Шкіряк повідомив, на кого з народних обранців готували замах

  Шкіряк повідомив, на кого з народних обранців готували замах

  СБУ оприлюднила відеодокази підготовки замаху на нардепа

  СБУ оприлюднила відеодокази підготовки замаху на нардепа

  Росія намагалася організувати замах на народного депутата – СБУ

  Росія намагалася організувати замах на народного депутата – СБУ