Скасувати рішення Київради про виділення земельної ділянки на Пейзажній алеї вимагають громадські активісти

  Скасувати державний акт на землю та рішення Київради про виділення земельної ділянки на Пейзажній алеї Міністерству закордонних справ - вимагають громадські активісти.
  Вони запевняють: лише так можна убезпечити алею від забудови. Попри те що Окружний суд Києва 4-го квітня уже скасував відповідне рішення - за це має проголосувати ще й Київрада, - запевняють юристи. Оскільки МЗС до 14 квітня ще має час на апеляцію. Як повідомили у мерії - відповідний проект-рішення про скасування землевідведення уже готують. І наступної сесії його внесуть до порядку денного. Нагадаю, напередодні Київрада віднесла Пейзажну алею та навколишні схили до пам`ятки місцевого значення.

  Марина Соловйова, юрист: "Чтобы 26 числа, когда будет следующая сесия Киеврады этот воапрос был инициирован и чтобы все-таки киевсовет проголосовал . Какие там условия с МИДом - либо они сами будут отзывать вернее отказываться от этой земли либо для общественных нужд, но решение о выделении киевсовета должно быть отменено и должен быть отменен госакт".
  Попередній матеріал
  Громадські активісти зустрілися з Поповим
  Наступний матеріал
  Не платити паркувальникам дозволив столичним водіям Азаров
  Теги: