Громадські активісти зустрілися з Поповим

  Громадські активісти, які напередодні пікетували сесію Київраду та кабінет голови міської адміністрації - сьогодні таки зустрілися із Олександром Поповим.

  Вони оголосили свої вимоги: найближчим часом скасувати виділення землі на 10-ти найбільш скандальних майданчиках. Серед них - ділянки на вулицях Олеся Гончара, Гоголівській, проспекті Маяковського та у Святошинському лісі. За десять днів у адміністрації пообіцяли прозвітувати перед активістами про те, як триває вирішення проблемних питань. А також - підготувати проекти-рішення щодо окремих об`єктів, які не потребують попередніх судових рішень.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Той бандитизм який був, він робився незаконно. зараз владі, щоб скасувати це, треба пройти законний шлях. Іншого просто не можу бути. Він не дуже простий, тому що бувають випадки, коли ці ділянки куплені, будівлі збудовані".  

  Оксана Романюк, громадська активістка: "Чи успішна наша зустріч ми побачимо згодом, коли київська влада почне виконувати свої обіцянки. Поки що позитивно те, що ми зустрілися, те що нас почули. Ми передали свої вимоги". 

  Попередній матеріал
  Новий рекорд України встановили у Луганську
  Наступний матеріал
  Скасувати рішення Київради про виділення земельної ділянки на Пейзажній алеї вимагають громадські активісти
  Теги: