Не платити паркувальникам дозволив столичним водіям Азаров

  Не платити паркувальникам дозволив столичним водіям прем`єр-міністр Микола Азаров. На своїй сторінці у Фейсбук він повідомив постанову Кабміну про обов`язкове встановлення паркоматів у всіх містах України не скасують.

   А вимоги паркувальників продовжувати розраховуватися готівкою незаконні, - наголошує прем`єр. Натомість у "Київтранспарксервісі" кажуть - паркомати зможуть установити лише за пів року. І вимагають внести  зміни до Адміністративного кодексу. Завдяки цьому штрафи за безоплатне паркування зростуть. І таким чином комунальники відшкодують вартість паркоматів. Нагадаю, з 1 квітня за постановою Кабміну розплачуватися за парковку можна лише безготівково.

  Андрій Дудко, начальник КП "Київтранспарксервіс": "Нас обвиняют в том, что почему несколько лет отсрочивают установку паркоматов.но єто может еще длится годами. Но нам не нужна отсрочка. Нам нужны изменения, нам нужны наказания за парковку и тут уже техническая часть в районе от полугода может месяцев до 8-ми, для того чтобы выбрать паркоматы, установить паркоматы".

  Попередній матеріал
  Скасувати рішення Київради про виділення земельної ділянки на Пейзажній алеї вимагають громадські активісти
  Наступний матеріал
  Як саме у Києві відбувається неофіційна предвиборча кампанія у мери
  Теги: