Скасувати результати тендера вимагають кількадесят перевізників Київської області

    Скасувати результати тендера вимагають кількадесят перевізників Київської області. За їхніми словами, він відбувся незаконно.
    Як наслідок - з ринку втіснили 20 компаній. Натомість з`явилися нові, які не мають достатньої кількості автобусів. Cвоєю чергою в обл-держ-адміністрації наголосили: результати тендера - не остаточні. До 14го серпня комісія приймає заяви та скарги від учасників. Потому, як їх розглянуть - назвуть остаточних переможців. Сьогодні незадоволені перевізники збиралися пікетувати обл-адміністрацію. Однак, їх не пустили до столиці. У ДАІ це пояснили небажанням створювати затори у місті. Маршрутки вишикувалися колоною уздовж окружної дороги, що все одно ускладнило рух транспорту. Біля кожного автобусу чергували по кілька беркутівців.

    Олена Любомирська, перевізник: "Повідомлення, все законно, без каких нибудь правонаруений. Мы просим, чтобы отменили результаты этого конкурса, но противодействия вы видите какие идут".

    Сергый Кашуба, водій: "Приходе новий власник і просто каже шо ви до такого то числа люди добрі і досвіданія, і шо хочте те і робіть, у мене будуть працювать свої машини, вої люди".

    Володимир Максименко, заступник голови КОДА: "Вони є фактичними перевізниками в київській області , вони як їздили до сьомого числа, так вони повинні їздити і на сьогоднішній день, пока не буде прийняте інше рішення. Інш рішення може буть прийняте тільки тоді, коли будуть розглянуті всі скарги, всіх перевізників".
      
    Попередній матеріал
    Одну картину за добу малює дівчина з Вінниці [відео]
    Наступний матеріал
    Врятувати садибу Мурашка від руйнації закликають столичні активісти
    Теги: