Одну картину за добу малює дівчина з Вінниці [відео]

  Одне полотно - одна доба. Не за роками обдарована 11-ти річна дівчина вже експонує свою першу художню виставку у Вінниці. На кожну картину Настя витрачає не більше доби. Їхні розміри подекуди сягають понад одного квадратного метра. Таким чином юна художниця хоче встановити рекорд серед однолітків.

  Щоранку на 10-ту годину Настя приходить до дитячого центру. І до 8-ї вечора - стоїть за мольбертом, маючи дві години на перепочинок. Результат - нова картина.

  Анастасія Джупіна, художниця: "Я малюю і мені дуже хочеться побачити цю картину у завершеному виді і я вже стараюсь щоби цей процес побистріше відбувався".

  Так дівчинка працює уже впродовж двох років. Нині відкрила свою першу виставку. На ній - 26 найкращих творів виконаних у техніках: олійний живопис, текстильне панно та батик.

  Тетяна Журунова, мистецтвознавець: "Треба сказати, що це досить складні і цікаві образи. Тут можна простежити деякі аналогії з мистецтвом ХХ –го століття . Дуже цікав і колористичні поєднання, надзвичайно гармонійно будує Настя композицію, досить складну у своїх творах".

  Подивитися роботи - приходять не лише ровесники Насті, а й дорослі.

  Батьки юної мисткині розповідають: донька з дитинства проявляла інтерес до малювання. Тож давно вирішили віддати Настю до художньої студії. 

  Наталя Нагул, мама Насті: "Очень много рисовала на стенах вдома, поэтому решили с мужем отдать ее на рисование, потому что видели и знали что ей хочется и нравится рисовать".

  Свої роботи Настя не продає, хоча охочих придбати було багато. Деякі дарує, решту залишає вдома.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Вітчизняні олімпійці повернулися до України з нагородами [відео]
  Наступний матеріал
  Скасувати результати тендера вимагають кількадесят перевізників Київської області
  Теги: