Шестиметрову в`язану шапку виставили на Хрещатику

  Шестиметрову в`язану шапку виставили на Хрещатику. У таке одягнули також стовбури київських каштанів, поштові скриньки, кав`ярні на колесах і навіть смітники. Усе для того, щоб у сірі будні підняти містянам настрій і утеплити головну вулицю столиці.

  Гігантська шапка, вбрані у в`язане автівки, дерева, поштова скринька та ліхтарі - викликають цікавість у більшості перехожих. Пані Галина вирішила ще й перевірити, з яких ниток зв`язали одяг.А продавець кав`ярні на колесах каже - працювати стало одразу тепліше. Але охочих придбати запашну - ще не побільшало.

  Активіст: "Я тепло одягнений і машинка моя тепло одягнена, бачите?"

  На теплий одяг для дерев, ліхтарів на Хрещатику митці витратили понад 300 кілограмів ниток.  Працювали над проектом аж 2 місяці.

  Вікторія Загоруйко, технолог: "Шапку ми виготовлялили на великому виробництві. А так то в нас тут дуже багато ручної роботи. Залучались підприємства де є якісь потужності, щоби зв`язати. І впринципі в`язальниці, які сиділи вечорами і ручками це все красиво в`язали".

  Організатори переконують, в`язаний одяг на головній вулиці Києва зігріє кожного. У серЕдені 6-ти-метрової шапки є обігрівачі. А ще - там можна побачити колекцію в`язаних іграшок або написати комусь листа.

  Володимир Синаневич, організатор: "Ми всі сидимо в Інтернеті. От і ми вирішили, що треба відновити добру традицію писати щось руками. Ось можна підписати листівку і відправити її своїм близьким. Поштовий ящик - ось у нас поруч стоїть".

  Тепла акція має на меті не лише підігріти настрій киян та гостей столиці. А ще й ознайомити з таким видом мистецтва, як - ярн-бомбінг.

  Катерина Коробко, організаторка: "Головна думка яивща ярн-бомбінг полягає у тому, що люди, активісти просто обв`язують існуючі об`єкти сірого міста і надають ім цілком інший зміст та інше значення".

  В`язана інсталяція на Хрещатику перебуватиме 10 днів. Організатори планують влаштовувати схожі акції і в майбутньому. А для того, щоби заразити ідеєю більше людей - організовуватимуть усілякі конкурси.

  Наталя Новосядла, Євген Кияшко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Київське хореографічне училище вимагає ремонту
  Наступний матеріал
  Понад 400 мешканців селища Зачатівка на Донеччині залишилися без роботи [відео]
  Теги:
  Loading...