5.ua

Селяни на Київщині повстали проти нового голови району

  Люстрація по-поліськи: північний район Київщини, до складу якого входить 31 село, опинився без чільника – голови райдержадміністрації. Старий склад чиновників – від Партії регіонів – звільнився в один день, а нового ще не призначили. Розглядають тільки одного кандидата – колись опозиційного із "Батьківщини". Народ обурився. Кажуть – він чинитиме розправу над селянами через те, що його не підтримали раніше.

  Це Красятичі – центр Поліського району. Гудить усе село – їм нав'язують нового голову району. Спочатку для обговорення кандидат з'явився на сайті обладміністрації.

  Майже три роки він був заступником голови Поліського району. А ще - балотувався на селищного голову. Тоді поліщуки його не підтримали. Кажуть, на народну любов він не заслуговує. Місцеві приписують йому завеликі статки та надмірну пихатість.

  Брешуть – каже кандидат. Григорій Андрійченко з вересня мешкає в ІрпенІ. Він люб'язно запросив журналістів у гості. Серед соснового лісу стоїть п'ятиповерхівка, тут і його квартира. Каже, єдине нажите багатство, що забрав із села Красятичі – кіт на ім'я Паровоз. Переїхати ж змусили сімейні обставини.

  Нового кандидата ще не призначили, а у "Білому домі" вже порожньо – колишній склад чиновників звільнився в один день. Крісло голови райдержадміністрації – поки що порожнє. Мешканцям села обіцяли: перед новим призначенням кандидатуру обговорять. Ті обірвали всі "гарячі лінії", але до них не прислухались.

  У Київобладміністрації запевняють – до кандидата зауважень не було. Принаймні так постановила спеціальна експертна комісія КОДА.

  Після звернення журналістів до київської обласної адміністрації конфлікт зрушив з місця – кандидата на посаду голови району таки переглянуть. Мешканці Полісся уже збирають підписи, щоб висловити своє "ні". А от нелюба готові зустрічати навіть з вилами.

  Євгенія Таганович, Максим Петраков, Олексій Іванченко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Виправданий екс-голова Міноборони повернеться до України
  Наступний матеріал
  МЗС: заяви про "українських диверсантів" - чергова провокація Росії
  Теги:
  Loading...