5.ua

МЗС: заяви про "українських диверсантів" - чергова провокація Росії

  Жодної офіційної інформації про затримання 25-ти українців у Росії у вітчизняного МЗС немає. Про таке повідомив речник відомства, Євген Перебийніс. Немає таких даних і у вітчизняних урядовців. СБУ ж

  У МЗС зазначили: відразу звернулися через посольство до держорганів федерації з проханням надати інформацію, натомість – досі її не отримали. Відповідно ж до міжнародних конвенцій і двосторонніх угод, сторони мають невідкладно повідомляти консульські установи щодо затримання громадян. Тому, припускають у МЗС, це може бути провокацією з боку росіян задля дестабілізації ситуації в Україні.

  "В нас є підстави розцінювати ці дії, як такі, що російська сторона не бажає оприлюднювати цю інформацію, а те що вона не бажає її оприлюднювати, наводить нас на думку про те що це може бути черговою провокацією" – пояснив речник.

  Нагадаємо, напередодні телеканал НТВ повідомив, що в Росії затримали 25 українців, які начебто готували диверсію та збирали дані про російських військових. Двох, начебто, вже депортували.

  Попередній матеріал
  Селяни на Київщині повстали проти нового голови району
  Наступний матеріал
  Гвалтівники в Індії отримали смертельний вирок