Секретаря Київради можуть змінити

  Захиталося крісло секратаря Київради Олеся Довгого. Попри невдалу спробу відправити його у відставку минулого тижня - це питання знову на поверхні. Столичні депутати почали збирати підписи для проведення позачергової сесії Київради.

  На порядку денному лише одне питання: відставка заступника міського голови. Адже сьогодні засідання Київради так і не відбулося - його скасував сам секретар Київради. Наступна сесія має відбутися у вівторок. За цей час обидва опоненти - Олесь Довгий та Олександр Попов - мають з`ясувати, за ким більшість депутатів міськради.

  Прийшли журналісти, прийшли депутати. А сесію - скасували. Вже вкотре за рік Київрада відпочиває.

  Олексій Омельяненко, депутат Київради, фракція Партії регіонів: "Очередная сесия Киевсовета была сорвана, к сожалению. Это было не по иннициативе дупутатов, а по иннициативе реководства Киевсовета, которое приняло это решение единолично".

  Чому сесію скасували - йдемо з`ясувувати до самого секретаря. Та дарма. Не лише двері сесійної зали, а й двері кабінета Олеся Довгого сьогодні були зачинені. Щоправда, здається, лише із середини. Охоронець божиться - нічого не знає. Працює лише перший день. На роботі - з восьмої ранку. У коридорі - навіть миша не пробігала.

  Охоронець: "Нічого не можу вам сказать".

  Журналіст: "Ви з котрої працюєте?"

  Охоронець: "Зранку".

  Журналіст: "І нічого не бачили?"

  Охоронець: "Нєєє".

  У кулуарах кажуть: у стінах мерії Олеся Довгого не бачили вже два дні. Ба більше - він за кордоном. Натомість, його прес-секретар усе спростовує: керівник ще зранку був на роботі. Потому - поїхав у робочих справах. Києвом.

  Ольга Туній, прес-секретар секретрая Київради Олеся Довгого: "Олесь Станіславович зранку був на робочому місці, зараз він на робочих зустрічах в місті".

  Тим часом столичні депутати ініціювали збір підписів щодо відставки секретаря. Саме до цього минулої сесії закликав депутатський корпус голова КМДА Олександр Попов. Однак тоді ця спроба зазнала фіаско. 

  Віталій Кличко, голова фракції УДАР Київради: "После озвученных главой КМДА фактов - основания не доверять главе КМДА нет - о 70 миллиардах гривен не поступивших в бюджет, имеющий совесть человек, который организовывал сессии Киевсовета - председатель Киевсовета господин Довгий должен подать в отставку".

  Денис Москаль, голова фракції "Республіка Київ" у Київраді: "Проводили консультації протягом останнього тижня із головою КМДА щодо ситуації, яка склалася, щодо неможливості працювати. У всіх фракціях є достатня кількість здоровомислячих людей, в тому числі і у фракції Блока Черновецького. Тому всі фракції в цьому задіяні, і будуть підписи усіх фракцій".

  А от хто замість Довгого сяде у крісло секретаря - інтрига. Нині є кілька кандидатів. У кулуарах називають прізвища - регіонала Олесія Омельяненка, адвоката Олексія Резнікова з фракції Миколи Катеринчука, Юрія Дмитрука із фракції "Столичні реформи" або навіть жінка, ім`я якої не розголошують.

  Олексій Омельяненко, голова фракції Партії регіонів у Київраді: "Это будет следующим этапом, который также требует длительних политических консультаций с другими фракциями которые есть в Киевсовете, и я думаю что в ближайшее время, может быть даже на следующей неделе, эта кандидатура будет утверждена". 

  Денис Москаль, голова фракції  "Республіка Київ" у Київраді: "Щодо ймовірних кандидатів, є три-чотири кандидатури, серед яких рейтинговим голосуванням буде обраний достойніший". 

  Скасування пленарного засідання - це спроба домовитися із депутатами, кажуть есксперти. Хто ж перетягне депутатьску більшість - голова КМДА чи секретар Київради - кияни побачать вже у вівторок. Саме на 19-те квітня запланована наступна сесія міськради. 

  Світлана Одаренко, Віктор Сніжко, 5-й канал. 

  Попередній матеріал
  У ялтинському зоопарку народилось 4 амурських тигренят [відео]
  Наступний матеріал
  Стан здоров`я столичних школярів погіршується з кожним роком
  Теги: