У ялтинському зоопарку народилось 4 амурських тигренят [відео]

  У Ялтинському зоопарку поповнення. Там на світ з`явилося четверо амурських тигренят. Це - найрідкісніші представники родини котячих. Зоологи кажуть: у дикій природі їх залишилося лише близько 300 особин, ще стільки утримують у звіринцях.

  У тигрячих яслах зранку голосно. Малюки репетують в очікуванні сніданку. Їм не до душі ранкові процедури, усі четверо одночасно вимагають їжі.

  Працівниця зоопарку: "Через каждые 2 часа кормим, по 100 граммов они съедают. Смесью специальной, разбавляем горячей водичкой".

  Тигреня на ім’я Скіф – найстарше. Йому вже 2 тижні. І нині в нього з’явився перший зуб. А іншій трійні лише 5 діб. В усіх чотирьох - двох самок та двох самців - один батько. Після народження малюків одразу перевели на штучне вигодовування.  

  Оксана Зубкова, заст. директора Ялтинського зоопарку "Казка": "От мамы забрали сразу, так как переживали, выкормит ли она. Она сама искусственница, она не выкармливала. Мы пробовали, и не раз, но не получается. Поэтому решили больше не экспериментировать. Это редкий вид, исчезающий в природе, и каждое рождение – большое событие".

  Щодня тигренят і їхніх мам оглядає ветеринар. За словами лікаря, звірі здорові, на апетит не скаржаться і вже за місяць крім молочних сумішей їм даватимуть м`ясо. Ближче до літа малят переведуть до вуличного вольєра.

  Сергій Терещук, лікар ветеринарної медицини: "Тигрята активные, все здоровы, находятся в прекрасной форме. Котята прибавляют в сутки от 100 до 150 г, т.е. согласно нормам развития данного вида это входит в физиологические нормальные процессы развития".

  А ще одному малюкові-леопардові, який з`явився на світ кілька годин тому, доведеться побути у яслах довше, аніж його родичам. Леопарда теж забрали від батьків і годують із пляшечки.

  Нині у ялтинському звіринці вже близько двадцяти амурських тигрів. Уссурійські – найрідкісніші  представники котячих. Червонокнижних хижаків у природі залишилося близько трьохсот. Стільки ж утримують у звіринцях світу.  

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, Ялта, 5 канал

  Попередній матеріал
  Почалось попереднє слухання в справі Макаренка, Діденка та Шепітька
  Наступний матеріал
  Секретаря Київради можуть змінити
  Теги: